Грибкові інфекції нігтів починаються з жовтих або білих точок під нігтями, передає Ukrhealth.

Через те, що вони не є дуже болючими, люди часто їх ігнорують, але далі може бути тільки гірше.

Читайте також: Які морепродукти є небезпечними для здоров’я

Найчастіше на нігтях з'являється інфекція оніхомікоз. Ця інфекція змінює зовнішній вигляд нігтя, зокрема, його колір і товщину. Інфекція швидко поширюється на інші нігті, викликає набряки, запалення тощо.

Якщо грибок вчасно не вилікувати – можна втратити ніготь. Лікування грибкових інфекцій нігтів проводять під пильним оком медиків. Але краще проводити під керівництвом лікарів, але є деякі домашні засоби, що довели свою ефективність.

1. Олія чайного дерева володіє чудовими протигрибковою і антисептичною діями. Її змішують з кокосовою олією та олією чайного дерева і наносять на пошкоджений ніготь. Після цього через декілька хвилин ніготь потрібно протерти непотрібною зубною щіткою.

2. Також застосовують оцет з яблучного сидру, який знешкоджує бактерії на нігтях. Оцет змішують з водою у пропорції 1:1.

3. Лимонний сік теж володіє чудовими протигрибковими та антисептичними властивостями. Свіжовичавленим соком протирають пошкоджені нігті, а потім промивають їх теплою водою.

4. Одна крапля апельсинової олії теж допоможе позбутись грибкових інфекцій.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.