В Единственная поділились, чому варто холодними вечорами взимку та пізньої осені приймати гарячу ванну перед сном. Але пам’ятайте, що приймати гарячий душ чи ванну варто не менш, ніж за годину до сну. Одразу перед вкладанням цього робити не варто, бо ви просто не зможете нормально заснути.

Читайте також: Що не можна робити перед сном: список вечірніх табу

Знімає стрес

У холодну пору року багато людей страждають від туги і нудьги, які іноді переходять навіть в депресію. Для таких людей психотерапевти рекомендують приймати теплу ванну перед сном. Справа в тому, що після напруженого і стресового дня, конфліктів і проблем, люди потребує відпочинку та усамітнення. А ванна – чудове місце для відпочинку.

Очищає від токсинів

Як відомо, гаряча вода добре розширює пори, від чого ваше тіло ще більше очищується. Плюс ще можна використовувати мочалку і скраб для тіла, щоб після процедури ваше тіло ніби пахло від свіжості і чистоти.

Допомагає від безсоння

Доведено, що люди, які регулярно приймають ванну перед сном, засипають швидше і сплять краще. Для кращого ефекту в гарячу воду рекомендується додавати: хміль, валеріану, мелісу, збори лікарських трав, ефірні олії м'яти і ромашки.

Читайте також: Як повернути здоровий та міцний сон: 5 порад, які дійсно працюють

Зміцнює імунітет

Прийом гарячої ванни сприятливо впливає на роботу судинної та лімфатичної систем, сприяючи більшому виробленню імунних клітин, які допомагають боротися із застудою і іншими вірусами.

Прискорює кровообіг

Завдяки високій температурі, прийняття ванни покращує процес кровообігу, прискорює циркуляцію крові, розганяючи кров по судинах. За рахунок цього, клітини отримують більше кисню, а також поліпшується кровопостачання кінцівок, що особливо важливо тим, у кого сидяча робота.