Про це вона розповіла для Beauty.ua.

Світоліна розпочинає свої тренування з самого ранку: в 9 годині у неї фітнес, в 10 – тенісні тренування близько години-півтори, і вже потім йде на обід. Проте перепочинок триває недовго, – вже за деякий час вона знову біжить за ракетку, щоб продовжити тренуваня ще на годину. В кінці дня у неї обов’язково проходить розтяжка або йога, щоб тіло могло сповна відпочити.

Читайте також: Еліна Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA

Проте все також залежить від самопочуття: якщо стан здоров’я дозволяє хороші навантаження, то вона відповідно і більше займається на тренуваннях.

Це загальна фізична підготовка. У моїй фітнес-рутині об'єднані, може, 7-8 різних напрямків: йога, силові вправи, кардіо-сети, технічна тренування (пересування на корті), вправи для зміцнення м'язів, статичні вправи, дихальна тренування. Комбінацій для фітнес-рутини може бути маса: мій тренер повністю контролює це і завжди вибирає найкращий варіант,
– зазначила Еліна Світоліна.

Що ж до харчування, то за дієтами Світоліна не женеться, проте старається збалансовувати свій раціон "правильними" продуктами.

"Такої дієти немає, але, ясна річ, що харчування має бути збалансованим і повноцінним. Я багато тренуюся, тому не хочеться через якісь недоліки в харчуванні зіпсувати свою рутину. Скажу відразу: солодощі їсти можна, навіть потрібно. АЛЕ! Головне, в міру!", – відверто зізналась спортсменка.

Проте Еліна все ж часто відмовляється від м’ясних продуктів. І часто не через переконання, а через втому та важкість в шлунку, яка їй потім відображається на змаганнях.

"Взагалі я рідко їм м'ясо. Обираю легкий білок. Люблю рибу. Не їм бургери, картоплю-фрі, всякий фаст-фуд, словом. У "MAК" я можу зайти тільки за морозивом! Для мене це особистий вибір. Ну і плюс особисті міркування. Це може здатися дивним, але я не люблю запах і вигляд м'яса. Можу з'їсти один раз на рік. А в минулому році так взагалі не пробувала нічого м'ясного", – розповіла Світоліна.

Читайте також: Світоліна перемогла одну з найкращих тенісисток світу у фіналі турніру в Торонто

Що ж до напоїв, то зірка намагається вживати якнайбільше питної води за одну добу. Для неї це наче основа здорового вигляду та самопочуття.

Я випиваю десь 4 або навіть більше літрів води в день. Ми постійно даємо організму велике навантаження, вода ж допомагає відновити сили, впливає на якість м'язової (щоб м'язи не були пересушеними) і кісткової тканини. Якщо в організмі мало води, можуть бути і судоми і розтягування, і інші травми. Вода для спортсмена – на першому місці. Це основа здоров'я. Як для машини бензин, так і вода для нас – головне паливо,
– ділиться секретом хорошо самопочуття теніситска Еліна.

Однак бабусині частування, які вона намагається скуштувати, перебуваючи вдома, все ж присутні в її раціоні.

"Але коли я перебуваю на етапі підготовки до турніру або, безпосередньо, в турнірі, я намагаюся не їсти солодкого. Це сильно розслабляє. Не тільки морально, а й фізично. А м'язи в цей період повинні бути в тонусі!", – підсумувала українка, яка стала першою тенісисткою в історії, що виграла три турніри категорії Premier 5 за один сезон.