У Prevention дев’ять успішних жінок в сфері підприємництва, освіти та медицини розповіли, як їм вдається починати свій день продуктивно та натхненно.

Читайте також: 10 звичок, які заважають стати успішним

Вони створюють список справ

Здається, банальна порада, але чомусь більшість жінок лінуються її виконувати.

"Я починаю свій ранок з роздумів про те, яких цілей хочу досягти за тиждень. Потім я дивлюся на календар і створюю список майбутніх завдань і термінів їх виконання. Протягом дня я можу вносити до цього списку корективи.

Якщо якесь завдання в той же день я не виконую, переношу його на наступний. І так кожен день", – розповіла Кеті Вілкокс, модель, активіст бодіпозитиву й засновник єдиного у своєму роді модельного агентства Natural Model Management.

Вони рухаються

Заняття спортом є справді важливими. Це допомагає не лише зберегти тіло у формі, а й налаштовує на хороші думки.

"Вранці я найпродуктивніша, до обіду я намагаюся зробити всю найбільш творчу роботу: не призначати ніяких зустрічей, а просто зануритись в себе і гарненько подумати про нові наукові підходи. Залишатися зосередженою протягом усього ранку мені допомагає бігова доріжка", – поділилася Меліса Скала, доктор наук та учасник інноваційної програми досліджень раку Stand Up To Cancer.

Вони вмикають музику

Скільки досліджень вже проведено та з’ясовано, що музика справді покращує наше життя, проте ми теж часто нехтуємо цією річчю.

"Те, що робить мене абсолютно щасливою із самого ранку – це моя музика. Я створюю плейлисти для тренувань моїх клієнтів. Моє особисте натхнення виходить від музики. Я відчуваю, що заряджаю людей, коли рухаюся в такт і усміхаюся", – порадила Махрі Релін, засновник фітнес-клубу Body Conceptions.

Вони читають надихаючі цитати

Так, саме книги налаштовують наш потік думок в правильне русло ще на початку робочого дня.

"У минулому році я вийшла заміж, тому один з моїх улюблених ранкових ритуалів – це спілкування з чоловіком. Ми обидва часто перебуваємо в роз'їздах, тому нерідко прокидаємося в різних містах.

Крім того, вранці я люблю читати надихаючі цитати – це допомагає додати оптимізму і цілеспрямованості на день вперед", – зазначила Паял Кадакіа, засновник фітнес-студії ClassPass.

Читайте також: Вісім ознак успішної людини

Вони медитують

Залишатись наодинці із собою і не задумуватись ні про що – обов’язковий ритуал кожної успішної жінки.

"Навіть якщо вранці у мене є всього кілька хвилин, я обов'язково медитую. Це дозволяє мені мислити більш ясно і приймати швидкі рішення протягом всього дня. Це єдиний час протягом дня, коли я нікуди не поспішаю і не дозволяю собі відволікатися, – підкреслює Ніколь Кардоза, засновник йога-студії Yoga Foster.

Вони прокидаються без будильника

Здається, що це неможливо, але при правильному режиму сну та збалансованому розкладу своїх справ – це цілком реально.

"Я стала жайворонком. Ранок – моя найбільш цілеспрямована і творча частина дня. Вранці я намагаюся проводити всі важливі зустрічі і вирішувати складні завдання. Як правило, я прокидаюся о 6:30 або 7 годин ранку і засинаю о 10:30 – 11 вечора. Це означає, що я отримую сім з половиною годин відпочинку, які потрібні людям для відновлення нервової системи.

Прокидатися без будильника – це чудово, тому що це означає, що ви прокидаєтеся у відповідності з вашим природним циклом сну", – розповідає Робін Берзін, доктор медичних наук, засновник медичного центру Parsley Health.

Читайте також: 10 звичок, які значно поліпшать ваше життя

Вони прокидаються дуже рано

На те і є ранок, щоб починати його якнайшвидше, а не в обід з болем у голові.

"Я завжди була жайворонком. Коли я вчилася в школі, то щодня вставала о 5 ранку, щоб практикувати гру на скрипці до початку занять. Зараз я прокидаюся ще раніше і вдосконалюю свої навички. Крім того, вранці я займаюся спортом. Зазвичай я тренуюся на орбітреку, тому можу одночасно і рухатися, і грати на скрипці.

Я люблю робити те, що роблю, тому кожен день для мене – це радість", – зазначає Марін Олсоп, диригент, перша жінка-керівник великого американського оркестру.

Вони відкладають подалі всі ґаджети

В епоху мобільних пристроїв та інформаційних технологій – це чи ненайважливіше правило.

"Оскільки у мене двоє маленьких синів, для мене важливо ні на що не відволікатися і приділити їм трохи уваги в ранкові години. Я готую для них сніданок, разом з чоловіком ми сидимо з ними на кухні і жваво спілкуємося. В цей час ми відкладаємо всі смартфони, комп'ютери і не вмикаємо телевізор.

Нерідко трапляється так, що ранок – це єдина частина дня, коли ми збираємося вчотирьох", – зізнається Карі Саітовіц, засновник бутік фітнес-студії The Fhitting Room.

Читайте також: Експерт визначив 10 головних звичок мільйонерів

Вони моляться

Саме в молитві, на думку успішних жінок, можна віднайти спокій і радість.

"Я глибоко духовна людина. Щоб не відчувати себе пригнічено і тривожно і розкрити в собі справжню силу, вранці я молюся. Моя молитва – це розмова, в якій я нагадую собі, для чого я існую, що я хочу зробити для свого бізнесу, сім'ї та суспільства. Я проговорюю те, яких цілей хочу досягти сьогодні.

І це допомагає мені виконувати завдання з легкістю і благодаттю. Молитва переносить мене в дивний психічний стан позитиву і впевненості на весь день, – зазначає Клаудія Чан, засновник конференцій з лідерства S. H. E. SUMMIT і S. H. E. GLOBL MEDIA.