Про це повідомляє "Лиза".

Мило

Існує багато порад, як доглядати за собою, чим вмиватися, якою водою, при якій температурі. Коли ми молоді і свіжі, нас взагалі можуть не хвилювати ці питання. Але коли нам за 25, наша шкіра потребує особливо дбайливого догляду.

Зазвичай, коли ми миємося в душі, то використовуємо різні засоби по догляду за волоссям і тілом, наприклад шампуні, кондиціонери, гелі. Звичайно, їх структура ніжніша, ніж мило, але тим не менш мовиться, по суті, про різновиди рідкого мила. І ці засоби так чи інакше потрапляють на обличчя. Тобто наша шкіра обличчя постійно піддається впливу мильного розчину. І зрозуміло, що користі це не приносить.

Шкода душу для шкіри обличчя

У кожного з нас є свої щоденні гігієнічні ритуали, до яких ми просто звикли. І один з них стосується умивання обличчя. Якщо ми приймаємо душ, то найчастіше і вмиваємося, адже під рукою завжди скраб або змив косметики. Однак краще від такої звички відмовитися. Американські дерматологи рекомендують вмиватися не під душем, а в раковині. Чому?

Причина №1

Якщо ти умиваєшся в раковині, ти легко можеш регулювати температуру води. Шкіра обличчя дуже ніжна і не терпить грубого впливу високих температур. Відомо, що найкраще вмиватися прохолодною і холодною водою. А душ ми зазвичай приймаємо дуже теплий або навіть гарячий. Гаряча або тепла вода висушують шкіру і сприяють лущенню. Суха шкіра швидше старіє, а зморшки стають помітнішими.

Читайте також: Американські вчені розповіли, як виглядатимуть люди через 100 років

Причина №2

Під тиском цівок води і високих температур на обличчі може проступити капілярна сітка, від чого обличчя постійно виглядає почервонілим. І це теж не додає нам молодості. Якщо масаж сильним струменем води дуже корисний для всього тіла і має антицелюлітний ефект, то обличчю він завдає серйозної шкоди.