Про це повідомляє The Daily Mail.

Генетична модифікація дала людству потенціал стати сильнішим і більш стійким до хвороб. Подібні штучні зміни несуть в собі можливість створення нового класу – "суперлюдини".

На думку науковця, штучне вдосконалення генів, клітин і органів буде необхідним, щоб вижити на Землі або іншій планеті. Енрікес припустив, що в майбутньому людські клітини зможуть відновити себе від радіації, боротися зі смертельними вірусами, такими як ВІЛ. Також він вважає, що люди отримають генетично вдосконалені органи, які допоможуть їм покращити зір і слух, а нейронні клітини зможуть швидше проводити реакцію.

За словами вченого, люди зможуть досягти ідеального генетичного здоров'я шляхом вирізання генетичних захворювань, таких як муковісцидоз і хвороба Гантінгтона, з генома. Але такий процес повинен відбуватися до народження за використання технологій редагування генів.

Також люди зможуть “запрограмувати” своїх дітей на будь-яку зовнішність.

В дослідженні канадських вчених зазначається, що середньостатистичний працюючий чоловік матиме більший мозок, червоні через постійну роботу очі, буде відмінно знати різні мови. Але поплатиться за це зменшення розміру статевого органу. Жінки ж матимуть дітей у старшому віці.

Читайте також: Кремація або поховання: вчені розповіли, як зберегти місця для поховань на планеті