Найчастіше на стан очей впливають такі хвороби.

Читайте також: 10 міфів про зір, у які не потрібно вірити

Цукровий діабет

Стрибки цукру в крові призводять до проблем з судинами. Їх в органах зору знаходиться величезна кількість. Капіляри поставляють в різні відділи очей кисень і поживні речовини. При наявності проблем із судинною системою цей процес порушується, і виникають проблеми із зором.

Грип

Цей вірус є вкрай небезпечним, оскільки вміє знаходити слабкі місця організму. І якщо у людини є схильність до короткозорості, або ж до інших проблем з органами зору. Існує висока ймовірність того, що ускладнення після грипу впаде саме на зорову систему.

Артеріальна гіпертензія

При наявності цієї хвороби відбуваються стрибки тиску, що й призводить до поступового руйнування судин очей. В результаті під час нападів гіпертензії рівень зору може дуже сильно погіршуватися.

Застуда

Попри те, що вплив цієї хвороби на очі є не настільки серйозним, ускладнення виникають доволі часто. Простудні захворювання вимотують організм і стають причиною розвитку очних інфекцій, до прикладу, кон'юнктивіту. Саме слизова страждає від вірусів в першу чергу, тому очі часто потрапляють під негативний вплив.

Захиститися від патологій очей можна лише регульрно відвідуючи офтальмолога та сімейного лікаря.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.