Користь для шкіри

Під час відвідування сауни чи лазні – пар розкриває пори, прибирає омертвілі клітини, позбавляється від шлаків і виводить зайву рідину, тим самим добре очищаючи шкіру і дозволяючи їй дихати. Також лазня – це відмінне місце для різноманітних косметичних процедур, зокрема скрабів і масок, які можна наносити як на обличчя, так і на тіло.

Читайте також: Рецепти ароматичних ванн, які вас розслаблять та допоможуть схуднути

Для схуднення

Під час відвідування лазні чи сауни зі шкіри відмінно виводяться токсини і шлаки, а кров насичується киснем. Спочатку з тіла виходить зайва рідина, а потім вже починають розщеплюватися і жирові тканини. Також в лазні можна проводити додаткові процедури, що сприяють схудненню – різні обгортання і маски для тіла.


Користь сауни та лазні для схуднення

Для хорошого настрою

До всіх плюсів лазні можна додати ще один – вона відмінний антидепресант, який допомагає впоратися зі стресом і безсонням. Для більшого ефекту можна використовувати заспокійливі трав'яні відвари і ефірні масла, які потрібно розвести у воді і бризкати на розжарені камені.

Профілактика застуд

Лазня корисна для профілактики простудних захворювань, але відвідувати її вже з вірусом не можна – тільки в здоровому стані для зміцнення імунітету. Справа в тому, що висока температура в лазні і контрастні водні процедури розганяють лімфу, тим самим підвищуючи захисні функції організму і допомагаючи йому протистояти вірусам.


Відвідування сауни та лазні – це профілактика застуд