Про причини нічного голоду розповідає психолог Марина Єлисеєва, пише ТСН.

Читайте також: 5 продуктів, які допоможуть вам заснути

За твердженням вчених, любителів перекусити вночі близько 2% від всього населення Землі. Психологи зазначають, що такий апетит є різновидом харчового розладу.

Зазвичай нічний апетит виникає через стрес або ж інші психологічні проблеми: невдачі в особистому житті, зміни, вагітність та народження дитини.

Як боротися з нічним апетитом

1. Дотримуйтеся режиму харчування

Спробуйте щодня дотримуватися одного і того ж правила: сніданок з'їж сам, обід розділи з другом, вечерю віддай ворогові.

2. Записуйте усі випадки нічних перекусів

І кожного разу знайдіть причину, чому це відбувається. Заведіть для цього спеціальний зошит і пишіть про все, що може бути пов’язано з цим. Тоді ви зможете виключити всі фактори, що змушують вас перекусити ввечері.

Записуйте усі випадки нічних перекусів
Записуйте усі випадки нічних перекусів

3. Відмовтеся від дієт

Не варто заганяти себе в кут через це і дотримуватися жорстких дієт. Якщо важко відмовитися від нічних перекусів, то купуйте собі щось легке, до прикладу, знежирений йогурт, сир, легкий салат.

4. Утримайтеся від самокритики

Один раз вирішіть, що ви перестанете їсти вночі й дотримайтесь цього слова. Так ви зможете вберегти себе від критики за те, що знову відкрили холодильник вночі.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.