Якщо ви відчуваєте, що у вас якийсь особливий головний біль, то можливо так воно і є. Коли вже не знаєте як з ними боротись – ось декілька сигналів, які подає вам ваше тіло.

У вас дві Х хромосоми

Від головних болей страждають 16-18% жінок, і лише 6-8% чоловіків. Така несправедливість пов’язана із гормонами в організмі жінок, особливо в період певних етапів менструального циклу.

Найбільше жінки страждають від головних болей під час вагітності та після менопаузи, коли концентрація гормонів в крові найбільша.

Вам потрібна кава

Якщо ви п’єте щоранку чашку кави і пропускаєте цей ритуал на вихідних, то кожна вільна хвилина без кави заповнюється головним болем. Це так званий головний біль через відміну кофеїну.

Деякі лікарі загалом рекомендують пацієнтам, які страждають на головні болі, регулярно випивати чашку кави. Однак не більше 2-3 чашок в день.

Ви пізно лягаєте спати

Люди, які мають проблеми зі сном, частіше страждають від головних болей. Найчастіше це люди, у яких апное. Це хвороба при якій людині важко дихати вночі і мозок не отримує достатньо кисню.

Читайте також: Назвали несподіваний аспект, який впливає на довголіття

До того ж, якшо тіло не достатньо відпочиває, то це також може вилитись у головний біль. Однак лікарі радять не перестаратись, бо надлишок сну збільшує ризик виникнення мігреней більше, аніж дефіцит.

Ви пропускаєте сніданок

Нерегулярне харчування та сильні коливання рівню цукру в крові можуть подразнювати мозок та провокувати мігрені. Лікарі зазначають, що дуже важливо їсти часто та маленькими порціями та не забувати пити воду.

Ви подорожуєте або погода змінилась

Екстримальні зміни в атмосфері можуть викликати мігрені. Особливо, якщо ви піднімаєтесь на вершину гори чи змінили часовий пояс. Ці коливання впливають на мозок та можуть викликати навіть запальні реакції.

Якщо ви часто подорожуєте і страждаєте від головних болей – порадьтесь з лікарем та оберіть оптимальний засіб проти болю.

У вас постійний стрес

Коли ви відчуваєте стрес, ваш кров’яний тиск і серцебиття підвищуються, а як результат – підвищується рівень гормону стресу кортизолу.

Читайте також: 6 непомітних ознак в організмі, які говорять про нестачу кальцію

Така гіперактивність змушує м'язи напружуватися і може викликати головний біль.

Ви неправильно харчуєтесь

Якщо ви страждаєте від головних болей – час відмовитись від китайської їжі. Люди, які хворіють на мігрень, повинні дотримуватися дієти з низьким вмістом харчових добавок, таких як MSG (їх дуже багато в азіатській їжі), нітрати і нітрити (зазвичай використовуються в оброблених м'ясних продуктах).

Окрім того, продукти та напої з тираміном також подразнюють мозок. Він міститься в старих сирах та червоному вині.