Зі слів фахівців, найімовірніше, ви припускаєтесь деяких помилок, тому й нема результату після занять, передає Сosmo.

Читайте також: 10 правил харчування восени від дієтолога

1. Не п'єте воду. Під час та після занять спортом пийте більше води. Не рекомендується пити мінеральну воду, адже її хімічні елементи і вільна вуглекислота при надмірному надходженні в організм можуть порушити секреторну та рухову функції шлунка, а також кислотно-лужний баланс в організмі. А це призведе до набряків, можуть виникнути проблеми з нирками, серцем і призвести до зайвої ваги.

2. Зловживаєте фруктами. Якщо полюбляєте фрукти, не забувайте, що у них міститься фруктоза. Відповідно, в організмі починає знижуватися вироблення гормону лептину, який відповідає за насичуваність і зниження апетиту, тож скільки б фруктів ви не з'їли – тіло може не відчути позначки "досить".

3. Пропускаєте заняття. Якщо хочете бачити результат – зробіть заняття фітнесом у своєму тижневому графіку регулярним. Перші результати при правильному співвідношенні спорту і харчування ви вже зможете побачити через 2-3 місяці.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.