Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров'я 24 розповіла Юлія Шукліна, лікар-оториноларинголог, керівник напряму хірургії голови та шиї ММ "Добробут".

Читайте також: Три причини, через які виникає хропіння

Водночас бувають ситуації, коли дитина раптово починає хропіти або погано дихати однією половиною носа. Така ситуація пов'язана з чужорідним тілом в носі (діти часто засовують собі в ніс монетки, частини рослин, намистинки та інші предмети).


Хропіння у дітей може виникати через посторонні предмети у носу

При різкому порушенні носового дихання через одну половину носа треба терміново звертатися за допомогою, оскільки чужорідне тіло може травмувати слизову оболонку носа і викликати кровотечу або просунутися далі по дихальних шляхах і потрапити в трахею та бронхи.

Лікар- оториноларинголог Юлія Шукліна
Бувають і інші небезпечні для життя дитини ситуації: у нас був випадок, коли малюк засунув в ніс маленьку батарейку. Батьки не відразу звернули увагу, і батарейка почала розкладатись, в результаті у малюка, крім проблем з носовим диханням, було ще й отруєння хімічними речовинами”.

Детальніше про хропіння у дорослих та дітей – читайте у матеріалі.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.