Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров'я 24 повідомила кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та МЦ "Берегиня" Уляна Кравець.

Читайте також: Точка G – міф чи реальність: пояснення гінеколога

За її словами, сексуальність досить важка для дослідження, адже інтимна сфера недоступна прямому спостереженню. Так і повинно бути. Єдиним місцем, де вона дещо відкривається, є кабінет психолога або лікаря.

Акушер-гінеколог Уляна Кравець
“Секс допомагає наповнити життя. А життя дарує щастям або стражданням. Воно, як і секс, має свою ціну. Не всі усвідомлюють це, тому не всі можуть досягти потужних переживань і розрядки під час статевого акту. У тому, що ми не відчуваємо оргазму, ми звинувачуємо всіх: дітей, чоловіка, погоду, настрій, техніку виконання і т.д. Але не починаємо з себе”.

Секс допомагає наповнити життя. А життя дарує щастям або стражданням. Воно, як і секс, має свою ціну. Не всі усвідомлюють це, тому не всі можуть досягти потужних переживань і розрядки під час статевого акту. У тому, що ми не відчуваємо оргазму, ми звинувачуємо всіх: дітей, чоловіка, погоду, настрій, техніку виконання і т.д. Але не починаємо з себе.


При проблемах з сексом необхідно звернутися до фахівця

Так, що ж заважає жінкам отримати задоволення від близькості інтимної:

  1. наша рутина, побут.
  2. невпевненість в собі: якісь зайві кілограми, зовнішній вигляд статевих органів, неправильна їх будова тощо.
  3. концентрація на тому, щоб подарувати задоволення партнеру, який є центром Всесвіту для вас.
  4. нелюбов до себе, як до жінки.
  5. страх того, що не буде оргазму.
Акушер-гінеколог Уляна Кравець
“Любі мої, таких причин є дуже багато. Але головне в цьому всьому зрозуміти, чому відбувається саме у вас! Не соромтеся про це поговорити з лікарем, порадьтесь, прийміть правильне рішення”.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.