Зауважимо, що їжу для евакуйованих з Китаю людей готують не в самому закладі "Нові Санжари". Харчі доставляють методом кейтерінгу, повідомили в МОЗ.

До теми: Чому для розміщення евакуйованих обрали Нові Санжари, а не Феофанію: пояснення МОЗ

Зоряна Скалецька опублікувала фото обіду у "Нових Санжарах" та зауважила, що борщ надає сил працювати далі.

Раніше один з евакуйованих зняв на відео, чим годують в медустанові. В перший ранок перебування на обсервації, евакуйованим з Уханя на сніданок давали буряковий салат, гречку, сардельку, варене яйце, хліб з маслом та сік. Усе запаковане у пластиковий одноразовий посуд.

На відео також зафіксований несправний душ в одному з номерів санаторію.

"Що, що? Цей душ від*издив мене током", – кажуть на відео жіночі голоси.

У ролику показали також вирваний дверний замок – просто дірку у дверях. При цьому ключ до дверей є.

Дивіться відео, чим годують евакуйованих з Уханя:

Що відомо про евакуацію українців та іноземців з Уханя в Нові Санжари

  • 20 лютого літак зі здоровими українцями та іноземцями з Уханя приземлився в Харкові. Звідти евакуйованих автобусами повезли до медцентру Нацгвардії "Нові Санжари" на Полтавщині.
  • Там всі евакуйовані проведуть 14 днів на обсервації – повному обстеженні, щоб переконатися, що ніхто з них не занедужав. Наразі всі є здоровими та почуваються добре.
  • Проти прибуття евакуйованих з Уханя до Нових Санжар збунтувалися місцеві жителі. Вони влаштували масові протести з блокуванням доріг та сутичками з правоохоронцями.
  • Силовикам під вечір вдалося відтіснити від дороги блокувальників, тож усі 7 автобусів з евакуйованими заїхали до медцентру.
  • У сутичках постраждали 9 правоохоронців та 1 цивільний. Поліція затримала 24 людей та відкрила 5 справ за фактом сутичок. Згодом 23 затриманих відпустили.

Читайте також: Скалецька два тижні проведе в обсервації разом з евакуйованими українцями: деталі

факти про коронавірус що відомо коронавірус у цифрах
Факти про коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.