У складі смузі цей овоч приносить навіть більше переваг, ніж банан, пише Men's Health.

П'ять причин готувати смузі з жовтого кабачка:

Нейтральний смак. Овоч багатий клітковиною і безліччю вітамінів, а також він не має яскраво вираженого смаку. Тому кабачок може стати прекрасною основою для будь-якого смузі. Змішайте кабачок з ягодами — і коктейль матиме ягідний смак, змішайте з апельсином і манго — і отримаєте екзотичний смак.

Це корисно для мозку. Марганець, що входить до складу жовтого кабачка, сприяє кращій роботі мозку і покращує пам'ять. Також цей компонент швидше загоює рани.

Кабачок ніжний. Смузі з жовтого кабачка виходить набагато ніжніше, аніж з банана. Приємна, соковита і кремоподібна консистенція забезпечується високим вмістом клітковини і низьким вмістом цукру. Крім того, кабачок багатий калієм і вітаміном C.

Це корисно для зору. Жовтий кабачок, або літній гарбуз, містить антиоксиданти лютеїн і зеаксантин, які корисні для зору. В основному, ці компоненти сконцентровані в шкірці кабачка, тому очищати овоч не слід, потрібно лише добре його промити.

Жовтий кабачок багатий фолатами. Фолати, або фолієва кислота, покращує стан кровоносної та імунної систем, сприяє життєздатності сперматозоїдів і знижує ризик виникнення раку товстої кишки.

Читайте також: Як вберегтися від кишкових інфекцій влітку: корисні поради