У ВООЗ роз'яснили питання щодо лікування та передачі китайського коронавірусу.
Читайте також: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: хвороба шириться світом
2019-nC0V є вірусом, і тому антибіотики не повинні використовуватися як засіб профілактики чи лікування,
– зазначили у ВООЗ.
В організації також нагадали, що люди похилого віку та люди з поганим імунітетом чи вже наявними захворюваннями, є більш вразливими до коронавірусів.
Важливим є пояснення щодо перенесення інфекції тваринами. Наразі не виявлено доказів того, що домашні тварини, зокрема коти чи собаки можуть переносити збудник.
Ефективного лікування проти коронавірусу немає/Фото:xinhuanet.com
Цікаво: Як живе український студент в епіцентрі спалаху коронавірусу та що робить посольство: ексклюзив
Останні дані про поширення коронавірусу
– Станом на 27 січня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померло 82 людини. Загальна кількість інфікованих – близько 3000 осіб по всьому світу.
– Попередньо встановлений збудник – мутований вірус змій та кажана, за визначенням ВООЗ – 2019-nCoV.
– Вакцини проти коронавірусу чи специфічного лікування пневмонії, яку він спричиняє – немає.
– 24 китайських провінції ввели найвищий рівень загрози. Відтак, спеціальні заходи безпеки здоров'я охопили 1,17 мільярда осіб.
– Коронавірус вийшов за межі країни. Нині він є у Таїланді, Японії, Гонконзі, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Сінгапурі, В'єтнамі, Франції, Малайзії, Австралії, Непалі, США, Канаді та Камбоджі.
– Відомо про чотири випадки підозри на коронавірус. У двох осіб не підтвердилось наявності інфекції, щодо двох – перевірка триває.
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.