Існує багато способів релаксації. Але якщо потрібен стовідсотковий результат, у пригоді стане протитривожний фітокомплекс "Анксіомедін".

Актуально Від голови до п'ят: як тривога руйнує наш організм

Засіб не порушує концентрації уваги й не викликає звикання, тож його можна приймати в будь-яких умовах:

  • під час навчання,
  • на роботі,
  • у подорожі
  • й навіть у день свого весілля.

Секрет "Анксіомедіну"

Основні компоненти фітокомплексу:

  • Екстракт ашвагандхи, більш відомий як “індійський женьшень”, має доведену адаптогенну дію – тобто підвищує здатність справлятися зі стресом. Зокрема, він позиціонується як “анксіолітичний адаптоген”. У випадку підвищеного психоемоційного напруження біологічно активні хімічні компоненти ашвагандхи сприяють адаптації організму людини, нормалізуючи фізіологічні процеси. Фармакологічну дію Withania somnifera всебічно вивчали у багатьох клінічних дослідженнях. Її антистресові, протизапальні, антинеопластичні, антиоксидантні, імуномодулювальні, гемопоетичні, омолоджувальні властивості доводили неоднократно. Зокрема, результати одного з таких досліджень довели, що суттєва протитривожна дія ашвагандхи підтверджується не лише змінами за шкалами тривожності, а й здатністю знижувати рівень вмісту кортизолу – гормону стресу.
  • L-тіанін – амінокислота, яка природно міститься в зеленому чаї (Camellia sinensis) і деяких інших рослинних екстрактах та є похідним глютамінової кислоти. Зокрема, результати клінічних досліджень показали багатообіцяючі допоміжні ефекти цієї речовини під час негативного впливу тривоги та психологічного стресу на здоров’я. L-тіанін має релаксуючу дію без прямої седації, при цьому покращує стійкість і концентрацію уваги. Ця амінокислота сприяє синтезу γ-аміномасляної кислоти (ГАМК) у мозку та стимулює ГАМК-рецептори, а також бере участь в процесах генерації та регуляції α-хвиль (8–12 Гц) у головному мозку, які відповідають за релаксацію, концентрацію та творчу діяльність людини
  • Екстракт пасифлори (Passiflora incarnata), який містить алкалоїди індольного ряду (гарман, гармін, гармол), деякі флавоноїди (вітексин, квертецин), а також кумарини, хінони тощо. Цю рослину використовують у західноєвропейській фітотерапії із середини ХІХ століття для лікування тривоги, розладів сну та занепокоєння. Під час клінічних досліджень вчені засвідчили, що екстракт пасифлори зменшує тривожність, напруження та має помірну анксіолітичну дію.

Кому підходить "Анксіомедін"

"Анксіомедін" допоможе тим, кому дошкуляє часта тривога, відчуття роздратованості, внутрішнього напруження та занепокоєння.

Позаяк засіб не порушує концентрації уваги й не викликає звикання, його можна приймати для профілактики стрес-індукованих захворювань і навіть у складі терапії легких та помірних тривожних розладів.

Компоненти "Анксіомедіну" зменшують негативний вплив стресу на організм і поліпшують самопочуття та працездатність, знижуючи втомлюваність.


Живіть без стресу з "Анксіомедін" / Фото Pixabay

Як приймати "Анксіомедін"

Фітокомплекс можна приймати:

  • Лише дорослим.
  • Не довше ніж 3 місяці (мінімальний курс – 1 місяць).
  • Після їжі по 1 капсулі 1 – 3 рази на день, запиваючи достатньою кількістю води.