Турбота, ніжність, повага та розуміння до коханої проявляється у кожному жесті, погляді чи слові, передає Нeadinsider.

1. Він чує – по-справжньому люблячий чоловік не лише слухає кохану, а й чує "сліди" ваших порад і зазначає про себе важливі моменти.

Читайте також: Психолог пояснила, чому коханки шукають одружених чоловіків

2. Він сперечається з вами – люблячий чоловік завжди знайде час для обговорення спірних моментів, щоб прояснити питання і знайти на них спільне рішення. Це ознака того, що його хвилюють ваші відносини.

3. Він йде на жертви заради вашого щастя – це одна з основних ознак його безмежної любові до вас, жінка для такого чоловіка на першому місці.

У будь-якій ситуації кохана для чоловіка найгарніша, навіть якщо у неї є якісь недоліки

У будь-якій ситуації кохана для чоловіка найгарніша, навіть якщо у неї є якісь недоліки

4. Він бореться за право бути з вами – він докладе всіх зусиль, щоб бути поруч і постарається зробити так, щоб ви ніколи не розлучалися.

5. Він пишається вашими досягненнями – коли чоловік любить жінку, все, що вона робить, сприймається для нього як власне досягнення. Такий чоловік ніколи не змагається з жінкою, а здобуває перемогу разом з нею.

6. У будь-якій ситуації ви для нього прекрасні, навіть якщо ви вважаєте, що виглядаєте жахливо (набряки, прищики, погана зачіска тощо). Він не звертає уваги на такі дрібниці, адже любить за красу душі.

7. В силу своїх можливостей він піклується про ваших близьких, адже якщо у них все добре – щасливі і ви. Так чоловік дає зрозуміти, що ви не самотні.

8. Він не боїться здатися слабким – такі риси чоловік може проявляти лише поруч з коханою жінкою, якій він довіряє.

Поруч з коханою чоловік не боїться здатися слабким

Поруч з коханою чоловік не боїться здатися слабким

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.