Про це пише психолог і гельштальт-терапевт Марія Долгих в особистому блозі.

Читайте також: Чому не потрібно йти на жертви заради сім’ї чи кар’єри

Вона зазначила, що сьогодні заведено думати, що, якщо у чоловіка з’являється коханка, то чоловік – козел, і жінці доведеться з ним мучитися.

Чому коханки шукають одружених чоловіків
Чому коханки шукають одружених чоловіків

Триангуляція, тобто залучення в стосунки двох людей третю особу, виникає через дві причини. Перше – це усвідомлена чи неусвідомлена згода всіх сторін. Друга – глибинна потреба коханки в таких відносинах.

За її словами, коханка "влізає" в чужу сім'ю через неусвідомлену незадоволену потребу в жіночій ініціації. І вона шукає її у дружини того самого чужого чоловіка.

Зазвичай жінка отримує ініціацію непомітно, вчасно (зазвичай під час періоду статевого дозрівання, у 12-17 років). Через певний час жінка вступає у відносини з чоловіком, який ініціює її як жінку, що здатна народжувати.

Коханка
Коханка "влізає" у чужу сім'ю через брак жіночої ініціації

Ініціація для жінок дуже важлива в питаннях жіночої самооцінки та повноцінності.

Що таке ініціація? Це ритуал, що знаменує перехід індивіда на новий рівень розвитку в рамках будь-якої соціальної групи. Тобто коли дівчинка психологічно стає жінкою, а хлопчик – чоловіком.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.