Пропонуємо дізнатись про 7 асан з йоги, практика яких допоможе вам розслабитися, знайти гнучкість, витривалість і зробити секс цікавішим і яскравішим.

Читайте також: У мережі набирає популярність гола йога: фото 18+

1. Поза метелика лежачи

Ляжте на спину і зімкніть ступні, підтягнувши їх до тазу. Коліна розслабте і розправте в сторони. Під стегна краще підкласти валик, щоб відчувати опору. Робіть поступово глибокі вдихи, сконцентруйтеся на припливі енергії до стегон і розслабленні верхній частині тіла.

Таку асану виконуйте близько 5 хвилин. Вона дуже добре розвиває тазостегнові суглоби і підсилює кровообіг в органах малого тазу.

2. Поза собаки мордою вниз

Поставте ноги на ширині плечей, а стопи – паралельно одна одній. На вдиху зігніть ноги. Долоні поставте перед стопами. Відведіть ноги назад. П'яти в цей час дивляться трохи в сторони, а носочки спрямовані всередину. Опустіть вільно голову і тягніться куприком вгору. Свій поперек прогніть вниз.

Зробіть 5-7 циклів дихання. Така асана зміцнить ноги, поперек і поліпшить гнучкість, яка вам точно знадобиться поза йога-студією.

Читайте також: Що їсть інструктор з йоги: щоденник харчування

3. Поза витягнутого бічного кута

Зробіть випад лівою ногою вперед і обидві долоні поставте з внутрішньої сторони стегна. Потім праву руку підніміть вертикально вгору, повертаючи за нею і тулуб. Поміняйте бік і повторіть, зробивши 5-7 кіл дихання.

Очевидно, що асана зміцнює, тонізує м'язи ніг: щиколотки, стегна, зміцнює коліна, розробляє тазостегнові суглоби.

4. Поза глибокого випаду зі скручуванням

Зробіть глибокий випад. Права нога попереду. Поставте ліву долоню з внутрішньої сторони стегна передньої ноги. Потім витягніть праву руку вгору, повертаючи корпус до правої ноги.

Дивіться вгору, виконайте хоча б 3 дихальних циклу. Змініть сторону і повторіть.

5. Нахил з широко розставленими ногами

В такій асані поставте ноги широко, паралельно один одному. П'яти дещо розгорніть назовні, носочки – всередину. Ноги випрямлені, коліна напружені. На видиху повільно нахиліть корпус вперед. Намагайтеся поставити долоні на підлогу на одній лінії зі стопами. Головою тягніться до підлоги. Зробіть 5-7 циклів дихання.

Читайте також: Вчені з'ясували, як йога впливає на мозок

Ця асана підсилює сексуальність практикуючого, знімає "скутість" в області паху, заспокоює мозок, зміцнює хребет і стимулює роботу внутрішніх органів.

6. Поза верблюда

Встаньте на коліна, трохи розведіть стегна і ступні разом. Ступні паралельно підлозі. Покладіть руки на сідниці і прогніться назад, розтягуючи стегна. Видихніть, покладіть долоні на ступні. Голову відведіть назад, тягніться до стегон. Виконуйте асану близько 30 секунд.

Поза верблюда активно стимулює енергетичні канали спини, наповнюючи і посилюючи їх. Вся спина вигинається і тонізує.

7. Комфортна поза сидячи

Це одна з найпростіших асан. В цій позі розслабтеся, зручно розмістившись на килимку і схрестіть ноги.

Це допомагає відкрити стегна, покращує кровообіг в області попереку і справді розслабляє.