Смійтеся

Погляньте на дітей: з їхніх облич не зникає посмішка! Беріть з них приклад і посміхайтеся частіше. Під час того як ви смієтеся зменшується кількість гормонів стресу завдяки гормону радості – ендорфіну. Покращується імунітет, адже сміх сприяє виробленню антитіл, які борються з хворобою. А також збільшує кількість лейкоцитів, які потрібні при боротьбі із запальними процесами. Крім того, виробляються речовини, які здатні зменшити відчуття болю.

Чи здатний сміх покращити фігуру? Частково так. Звісно, щоб спалити багато калорій вам доведеться безперервно сміятися декілька годин. Але сміх помагає бути у формі й по іншому. Сміх – це своєрідна гімнастика для кишечника, яка допомагає вивести шлаки.

Їжте

Їжте! Смачно і часто. Користь дієт і обмеженої кількості продуктів харчування для здоров’я – не більше ніж міф. Багато дієт здатні нашкодити вашому організму. Їсти треба якнайрізноманітнішу їжу, звісно, уникаючи відверто шкідливої. Просто дотримуйтеся певних правил харчування і вашому здоров’ю і красі нічого не загрожуватиме.

Читайте також: Чому гніватись – іноді корисно: 5 переконливих причин

Каші та солодощі у першій половині дня. Половину харчової тарілки на добу мають складати фрукти і овочі. Не їжте за 2-3 години до сну. Відмовтеся від хімічної та нездорової їжі взагалі. Пам’ятайте про воду! 30 мл на 1 кілограм вашої ваги – норма води на день. Вживаючи різноманітну здорову їжу протягом всього року, вам не знадобляться вітамінні комплекси з аптеки.

Кохайтеся

Активне сексуальне життя – важливий елемент здоров’я. Люди, в яких в житті є стільки сексу, скільки їм потрібно, краще почуваються, вони впевненіші у собі, їм легше справлятися із завданнями. 67% випадків передчасної смертності в Україні – серцево-судинні захворювання. А любощі активізують серцеву діяльність і кровообіг. Покращують постачання кисню у всі органи. До того ж підвищують рівень гемоглобіну в крові.

Секс 1-2 рази на тиждень на 30% підвищує вміст антитіл! Активізує імунну систему і більше ніякі болячки вам не страшні. Звісно, ми говоримо про захищений секс. Під час сексу виробляється простогландин, який бореться з депресіями.

Читайте також: 5 правил хорошого сексу: поради експертів

Спіть

Любите поспати? Це аж ніяк не ознака ліні! Так ви дбаєте про своє здоров’я. Саме під час сну наш організм активно відновлюється. Норма сну коливається для різних людей від 6 до 9 годин. Якщо будете спати менше, ризикуєте розтовстіти. Адже брак сну організм вимагатиме компенсувати їжею. Задумайтеся, чи потрібно вам це?

Читайте також: Безсоння впливає на розвиток інсультів та хвороб серця, – вчені

Якісний сон дозволяє зміцнити імунітет і відновити клітини нервової системи. Хвороби уві сні проходять швидше. А от від недосипу люди роблять дратівливі, їм важко сконцентруватися і опрацювати інформації, вони вразливіші до вірусів. Не можете дозволити собі довгий нічний сон? Можливо саме для вас поліфазний сон.

Гуляйте

Для здоров’я абсолютно не обов’язково займатися спортом. Більше того, надмірні фізичні навантаження можуть серйозно вам нашкодити. А от прогулянки навпаки. Повільна чи швидка ходьба на свіжому повітрі, чи навіть по місту у справах – запорука стрункої фігури та здорового організму.

Під час неспішних прогулянок абсолютно непомітно для нас підвищується частота дихання і серцевих скорочень, а отже тренується серцевий м’яз. Але це відбувається поступово і серце не відчуває навантаження. Під час ходьби ми тренуємо ноги та всю опорно-рухову систему, знову ж таки без надмірного навантаження. Такі тренування організму дуже корисні, а головне поступові і приємні.

Лінуйтеся

Лінь – рушій прогресу. А ще запорука здоров’я. Група американських вчених довели, що лінь – це захисна функція організму, яка корисна для здоров’я. Люди часто себе перенавантажують і не здатні спинитися. Так от лінь є режимом "охоронного гальмування", вона змушує мозок закінчити роботу і приділити час відпочинку.

Каліфорнійські науковці довели, що лінь просто необхідна для розвитку людини. Вона нормалізує кров’яний тиск і вводить людину у стан схожий на медитацію. А ще ліниві люди живуть довше, ніж трудоголіки. Подумайте про це.

Редакція бажає вам насолоджуватися життям і бути здоровими!