У матеріалі для The Independent розповіли 5 найкращих порад для того, щоб секс приносив більше задоволення.

Не думайте про те, як це виглядає

Одна з еспертів, американська письменниця, активістка та експерт в питаннях візуалізації тіла Вірджі Товар говорить, що задоволення від сексу прямо пов'язане з тим, наскільки людина довіряє своєму тілу.

"Тільки тоді, коли ми прислухаємося до тіла партнера і до нашого власного тіла, а також не звертаємо уваги на техніку або естетику, ми можемо зрозуміти свої справжні бажання. Це, в свою чергу, дозволяє отримати більше задоволення від сексу, а також доставити більше задоволення партнеру, прислухаючись до його бажань", – наголошує вона.

Позбавтеся від почуття сорому

Не в однієї закоханої пари траплялись проблеми в ліжку через сором та ніяковість у відношенні одне до одного. Саме такі почуття, на думку фахівців, заважають людині розслабитися і отримати задоволення.

"Почуття сорому заважає нам розслабитися, а також повністю відкритися партнеру. Навчіться відкрито говорити партнеру про свої бажання, довіртеся йому і в майбутньому вам удасться подолати сором і отримувати задоволення від сексуального життя в повній мірі", – додає Вірджі Товар.

Розповідайте партнеру про свої бажання

Як розповідає Ел Чейз, автор книг про сексуальне задоволення і директор Лос-Анджелеської академії статевого виховання, без спілкування на сексуальні теми з партнерами, пара часто страждає. Відстуність комунікації та побажань одне одного негативно впливають на почуття одне одного.

"Відмінний секс – це хороший обмін інформацією. Не соромтеся говорити своєму партнеру, коли він робить те, що вам дійсно подобається", – запевняє вона.

Не мовчіть, якщо партнер робить щось не так

Ел Чейз також додає, що доволі часто партнери не говорять одне одному про помилки в сексі, щоб не образити почуття партнера. Тому вкрай важливо залишатися щирими в сексуальних стосунках і не приховувати того, що не подобається.

"Не варто грубо вказувати на помилки партнера. Краще зробити це м'яко і тактовно. А ще краще – почати з компліментів і повільно перейти до того, що вам не подобається в ліжку", – говорить вона.

Практикуйте емпатію

Дивна, на перший погляда, порада, проте спеціаліст по сексуальній освіті з Нью-Йорка Кейт Маккомб стверджує, що відсутність емпатії зводить секс до тваринного задоволення своїх потреб.

"Вища сексуальна комунікація - це емпатія. Жоден чоловік не зможе відчувати жіночі почуття, втім, як і жінка нездатна відчувати те, що відчуває чоловік. Саме тому єдиним способом зрозуміти один одного є емпатичні реакції. За допомогою емпатії можна добитися повної гармонії в сексі", – говорить фахівець.

Читайте також: ТОП-10 продуктів, які покращують сексуальне життя