Дуже сувора дієта може порушити метаболізм, пише Cosmo.

Читайте також: Фітнес-тренер Кейт Міддлтон розповіла, як скинути зайву вагу після пологів

У таких випадках організм перебуває у стані стресу, а як відомо, це сповільнює обмін речовин. При таких умовах вага швидко повертається.

Якщо людина вживає менше потрібних вітамінів та мінералів, то у неї починає гірше працювати імунна система. Не варто відмовлятися від вітамінів А, D, Е і К.

Через виведення води під час дієти починається зниження ваги. Такий стан небезпечний тим, що у людини виникає головний біль. При надто суворій дієті можуть початися проблеми з серцем через зниження тиску і рівня холестерину.

У людини можуть виникнути проблеми з нігтями та волоссям. Це може трапитися через дефіцит поживних речовин. Якщо їжа не дає достатньо енергії, то людина може відчувати себе втомленою та слабкою. На цьому тлі може з’явитися депресія.

До слова, американські біологи провели пілотне дослідження ефективності популярної дієти 16:8, також відомої як періодичне голодування.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.