Продукти, що містять магній

Все більше лікарів і дієтологів схиляються до думки, що всі хвороби починаються від стресу. Магній –той самий чарівний інгредієнт, який здатний йому протистояти. Приймайте його в якості добавки або шукайте в продуктах: мінеральній воді, сочевиці, нуті, горохові, сирих волоських горіхах, мигдалі, фундуку, морепродуктах, гречці тощо.

Читайте також: 5 лікувальних трав, які допоможуть при застуді

Морська риба

Морська риба не тільки прекрасно підтримує роботу серця, а й незамінна для тих, хто часто хворіє. Вона дуже багата жирними кислотами омега-3, легкозасвоюваним білком і амінокислотами. Крім того, в ній досить цинку – мінералу, який бере активну участь у формуванні імунних клітин. Щоб витягти максимум користі, вибирайте більш жирну рибу: форель, лосось, скумбрія і тунець.


Морська риба – природний імуностимулятор

Броколі

Броколі в складі страв – це не тільки красиві фотографії для Instagram, але і потужний союзник в боротьбі з інфекціями. Дієтологи називають його одним з найбільш ефективних природних іммунностімуляторов. У ньому є цинк, селен, вітаміни A, C, Е і навіть рідкісний вітамін D, які не допускають в організм небезпечні віруси і відмінно справляються з застудою.

Йогурт

Насправді всі кисломолочні продукти містять живі бактерії, які підтримують не тільки здоров'я мікрофлори, а й усього організму, стимулюючи імунітет. Однак натуральний йогурт без добавок кращий за інші продукти. Але ви можете вибрати будь-який продукт на ваш смак – кефір, ряжанку або закваску.


Натуральні молочні продукти корисні в зимовий період

Куркума

Куркума не тільки активно бореться з вірусними інфекціями і протистоїть грипу, а й полегшує прояви застуди – кашель, нежить, головний біль.