Повністю відмовитись від білого цукру вам допоможуть ці натуральні продукти, які не порушують обмін речовин.

Кокосовий цукор

Через низький глікемічний індекс, такий цукор не піднімає різко рівень глюкози в крові, тож і не сприяє набору ваги. Тому цей вид цукру допоможе контролювати вагу та рівень холистерину в крові.

Кокосовий цукор сприяє виробленню гормону глюкагону, який допомагає спалювати жир та покращує роботу серця.

Читайте також: Чим корисний березовий сік

Кленовий сироп

В цьому сиропі міститься дуже багато антиоксидантів та інших корисних речовин. Цей підсолоджувач здатний боротись із запальними процесами в організмі та навіть здатен вбивати ракові клітини. Окрім цього сироп здатний очищувати та зміцнювати серцево-судинну систему.

Стевія

Це унікальна рослина, яка в 10 разів солодша за цукор. До того ж вона абсолютно натуральна та не викликає алергічних реакцій. Окрім підсолоджування, стевія також добре впливає на стабілізацію тиску. Рослина виводить із організму шкідливий холестерин та важкі метали.

Пальмовий цукор

Цей продукт дуже калорійний, але містить в собі багато заліза, кальція, магнію, калю та інших важливих мінералів.

Нещодавні дослідження показали, що пальмовий цукор один із кращих природніх жироспалювачів. Для того, аби засвоїти невелику кількість пальмового цукру, тіло витрачає вдвічі більше енергії, ніж для засвоєння білого цукру.

Мед

Найбільш звичний замінник цукру для українців. В давнину вважалось, що щоденне вживання меду продовжує життя та зупиняє старість. Він покращує травлення, підвищує імунітет та навіть захищає від раку і зміцнює серце.