Lifehacker наводить декілька причин, через які вам точно захочеться роздягатися частіше.

Гармонія з тілом

Більшість людей відчувають дискомфорт, коли бачать себе повністю оголеними. Тому ми уникаємо великих дзеркал у ванні, наприклад, або одразу загортаємось у рушник після душу. Частіше всього це пов’язано із тим, що ми помилково вважаємо своє тіло недосконалим.

Читайте також: Скільки разів в тиждень потрібно займатись сексом: поради експерта

Якщо ви будете більше часу проводити оголеним – то ви звикнете до самого себе і почнете приймати як свої недоліки, так і переваги.

Відчуття близькості

Оголюватись буває корисно і для розвитку романтичних стосунків. Спробуйте провести час з коханим/коханою ьез одягу – не обов’язко це має бути пов’язано із сексом. Просто спробуйте поніжитись під ковдрою, відчути один одного.

Дослідження показують, що тактильний контакт сприяє викиду окситоцину – гормону радості і любові.

Міцний сон

Зниження температури тіла, яке відбувається, якщо ви лягаєте спати без одягу, – один з найбільш ефективних способів виспатися. Також це корисно для поліпшення обмінних процесів, які відбуваються вночі.

Здоров'я статевих органів

Дослідження показують, що регулярне носіння синтетичної білизни пов'язане з високим ризиком розвитку інфекцій сечовивідних шляхів. Але навіть бавовна може стати живильним середовищем для бактерій.

Читайте також: 10 ранкових звичок, які змінять ваш день

Щоб відновити кислотно-лужний баланс і придушити зростання мікроорганізмів, можна лягти спати без нижньої білизни. Це особливо важливо, якщо ви помічаєте роздратування від гоління.

І головне, пам’ятайте, що тіло супроводжує нас усе життя, тому варто ставитися до нього з любов'ю і повагою.