Очі піддаються великому впливу, пише Opticclub.

Читайте також: Про що свідчить пульсуючий біль в очах

Науковці прогнозують, що до 2050 року близько п'яти мільярдів людей матимуть проблеми з даної частини.

Основою загрозою для очей є надмірний час роботи за комп'ютером. І попри не, що сучасні дисплеї не загрожують небезпечними випромінюваннями, проте очі піддаються сильному впливу.


Основою загрозою для очей є надмірний час роботи за комп'ютером

Річ у тім, що зосереджені очі, забувають моргати з потрібною частотою, а це спричиняє пересихання слизової і підвищує стомлюваність очей. Рівень зору може знизитися через відсутність перерви для очей.

Згубно на зір впливає ультрафіолет. Сонячні промені, солярій загрожують розвитком передчасної катаракти. УФ-промені здатні спричинити помутніння кришталика ока.


Згубно на зір впливає ультрафіолет

Ігнорування вже наявної проблеми, до прикладу початковий ступінь короткозорості, далекозорості і астигматизму, теж не має позитивного ефекту для зору. Вони відмовляються носити окуляри. А перевтома очей спричиняє ще більше зниження зору.

До слова, австралійські вчені встановили, що вживання апельсинів здатні уповільнити симптоми макулодистрофії і зберегти зір в літньому віці.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.