Насправді, на українську перекласти значення "хюґе" неможливо. Його можна тлумачити як від "мистецтва створення затишку", "душевності", "насолоди від речей, що заспокоюють" до "какао під запалені свічки".

Тобто "хюґе" це така особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.

Це також затишний стиль життя, який нескладно створити у власній квартирі. Тому що будинок для них – це справді святе місце, де вони створюють "атмосферу" і тепло з простих речей: подушок, свічок, дерев'яних меблів, м'яких пледів, милого декорування чи навіть веселої постільної білизни.

Читайте також: Як правильно обрати светр для осінніх холодів: поради

Також жителі Данії одержимі освітленням і рекомендують використовувати в інтер'єрі багато-багато ламп. До прикладу, поставити торшер біля крісла у вітальні, або нічник в спальні. Головне, щоб світло було приглушеним, а лампа по-особливому цікавою. Ну або для затишного вечора вас завжди виручать свічки.