Жартівливий список для людей, яким не потрібна вакцинація від грипу склала біолог Антоніна Чернецька.

Читайте також: Вакцинація від грипу: які щеплення можна зробити в Україні та як вони діють

Хто може не вакцинуватись від грипу?

1. Ви відлюдник, живете в глушині та не контактуєте з зовнішнім світом. Навіть, якщо дикі звірі на вас чхнуть, у вас знайдеться потрібна рослина для профілактики.

2. Ви ненавидите людей і хочете, щоб їх стало менше, так що готові пожертвувати собою, захворіти, і заразити якомога більше оточення.

3. Ви вважаєте, що в еволюцію не можна втручатися. Слабкий повинен померти! Навіть якщо це будете ви або хтось із вашої родини. Дефектним генам не місце в популяції! Антибіотики і кесарів теж потрібно заборонити! Як і пересадку органів, лікування дітей від раку і взагалі медицину.

4. Ви мізантроп і любите бути на самоті, тому дуже любите хворіти! Один вдома, ніхто не чіпає. А ще у вас легке ОКР (обсесивно-компульсивний розлад) і злегка синдром Мюнхгаузена. Стільки баночок, схем, полоскань, обтирань – весь день зайнятий!


Вакцинація від грипу потрібна майже усім людям

5. Вам не вистачає уваги! За хворим завжди доглядають. Чай з малиною, бульйон курячий, а ваші родичі так зайняті й зовсім не звертають на вас уваги. А якщо отримаєте ускладнення від грипу, то можна потрапити в лікарню, а там завжди цікава компанія.

6. Ви любите лікарняну їжу.

7. Ви вважаєте, що лікарі дуже добре живуть, і хоча б в сезон грипу нехай ці ледарі відпрацюють ті золоті гори, які їм платять. А то бач, хочуть собі життя полегшити – щеплень наробити.

8. Ви мазохіст. Біль у всьому тілі приносять для вас справжню насолоду.

9. Ви хочете, щоб фармацевтичні компанії добре заробили, тому що лікування коштує набагато дорожче за профілактику.

10. Ви відчуваєте ненависть і бажаєте смерті літнім родичам, тоді не вакцинуйте їх, а ще краще захворійте і прийдіть в гості.

Наголошуємо, список є жартівливим і створений для того, щоб переконати людей вакцинуватись від грипу.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.