Тому варто припинити робити ці 10 речей, пише Health.

Читайте також: Хронічна втома: що це таке та як вберегтися

Не пропускайте заняття спортом. Річ у тому, що регулярні тренування сприяють підвищенню сили, покращенню функціонування кардіоваскулярної системи та покращує доставку кисню в тканини. Тому навіть якщо ви сильно втомлені, спробуйте хоча б піти на прогулянку.

Ви не вживаєте достатню кількість продуктів, збагачені залізом. Через дефіцит цього мікроелементу людина може відчувати себе дратівливою, слабкою, та незосередженою.

Найменше зневоднення спричиняє згущення крові. Через це серце починає працювати гірше – воно зменшує швидкість перекачування крові та постачання кисню й корисних поживних речовин до м’язів та органів.

Не ставте перед собою складні цілі та радійте кожному маленькому досягненню.

Розумово виснажувати може хаос на робочому столі. Таким чином, людина не зможе зосередитися на поставлених цілях.

Ви занадто нервуєте, оскільки постійна занепокоєність може паралізувати людину та розумово виснажити її.

Стабільна відсутність сніданку спричиняє постійні млявості. Їжа заряджає організм енергією, яка, до прикладу, витрачається під час нічого сну.

Вам важко комусь відмовити, таким чином, ви витрачає свій час та енергію на непотрібні вам речі.

Ви вживаєте нездорову їжу, яка збільшує рівень цукру у нормі.

Ви не розслаблюєтеся у неробочий час – постійно перевіряєте електронну пошту та робочі чати. Вміння "відключатися" від усіх робочих справ, дозволяє тілу та мозку розслабитися та оновитися.

Фото: Unsplash.

До слова, кожна друга жінка страждає від симптомів "тяжкості" і "гудіння" ніг до кінця дня. Ймовірно, це через те, що вони проводять весь день на ногах, або ж одягають високі каблуки.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.