У 2018 році відсоток дорослих у США, які не займалися сексом протягом року, досяг рекордно високого рівня. Це продовжило тренд останніх 30 років.

Також на тему Чи справді молодь зараз перестав цікавити секс

Експерти, які досліджують сексуальне життя американців, назвали те, що відбувається "Великою американською сексуальною посухою".

Чому люди не займаються сексом

Вони вважають, що цьому сприяє низка факторів:

  • Вік. Частка американців віком від 18 до 29 років, які повідомили, що не займалися сексом у 2018 році, збільшилася більш ніж удвічі в період з 2008 до 2018 року – до 23%.
  • Технології. У наші дні вечорами можна знайти собі набагато більше занять, ніж 20 років тому: соціальні мережі, стрімінгові сервіси, ігри та багато іншого. Частка людей, які займаються сексом раз на тиждень або частіше, зараз становить 39% порівняно з 51% 1996 року.

Найвищий рівень відсутності сексуальних стосунків був виявлений серед людей віком 40 років – це час, коли вимоги від роботи та сім'ї можуть бути найвищими. Понад 22% опитаних жінок заявили, що вважають секс "клопітним". Серед одружених чоловіків 35,2% заявили, що робота "занадто стомлює їх" для статевого акту.