Індійські вчені з Indian Institute of Technology прийшли до висновку про здатність екстракту медичної рослини Антоцефалус кадамба в поєднанні з барвниками вибірково знищувати клітини раку, пише Nanoscale.

Також на тему: В молодих людей знаходять новий дуже агресивний тип раку

При впливі інфрачервоного світла відбувається опосередкована аутофагія шляхом синергічної активації вільних радикалів кисню.

Аутофагія – що це?
Природний процес видалення з організму ушкоджених клітин.

Як відбувається лікування?

Світло активує наноліпосоми, і це може бути ефективною стратегією підвищення протиракового потенціалу комбінованої терапії, як вважають автори дослідження.


Антоцефалус кадамба може лікувати від раку \ adenium-doma.ru

Ми брали екстракт органічного розчинника з Антоцефалус кадамба і потім перевіряли цей екстракт на різних клітинних лініях, як здорових, так і уражених раком. З'ясували, що він вибірково знищує злоякісні клітини,
– розповів Аравінд Кумар Ренган (Aravind Kumar Rengan), співавтор дослідження

Ця методика була поки перевірена в лабораторних пробірках і на мишах. Відзначимо, що багато досліджень на цій стадії показували приголомшливі результати, але надалі виявлялися невдалими. Тому поки рано говорити про те, як все це спрацює на людях.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.