Нове дослідження порнографії

В ході нового дослідження взяли участь 2433 жінок з Угорщини та Сполучених Штатів. Їх запросили взяти участь в конфіденційному опитуванні, де вони мали оцінити різні аспекти своєї сексуальної активності.

Також на тему Секс під час вагітності: чи треба презерватив, коли можна, а коли краще відмовитись

Аналіз отриманих відповідей показав, що перегляд порно під час мастурбації був поширенішим серед тих жінок, що виявляли високий рівень стресу або депресії, мали кілька сексуальних партнерів, а також серед тих, хто наближався до періоду менопаузи.

Користь порно

Але також з'ясувалося, що регулярний перегляд порнографічного контенту сприяв підвищенню сексуального задоволення як під час мастурбації, так і під час статевих стосунків з партнером. Жінки зазначали, що під час мастурбації вони досягали оргазму швидше, відчували сильніше збудження та задоволення. Це також впливало на тривалість оргазму. Під час інтимної близькості з партнером порно також сприяло швидшому збудженню.

Однак дослідники не виявили стверджуваної кореляції між переглядом порно та загальним задоволенням від сексуального життя. Це дає підстави думати, що хронічне занурення в порнографію може мати негативний вплив на сексуальні стосунки з постійним партнером.