Смерть жінки на Сумщині

Мер Конотопа Артем Семініхін у коментарі журналістам 24 каналу заявив, що жінка перебувала під апаратом штучного дихання.

Читайте також На Сумщині вперше зафіксували коронавірус

За словами мера, жінка заразилась у селі від заробітчан, які повернулися з Польщі. Водночас серед найближчих рідних 76-річної жительки є медик. Він працює на швидкій допомозі.

Причини смерті жінки досі встановлюються, оскільки жінка проходила лише експрес-тести, які є попередніми і не є підставою встановлення остаточного діагнозу. Втім в обох випадках вони показали позитивний результат.

Тільки після проведення лабораторного дослідження можна буде говорити про причину смерті. Аналізи направлені до Сумського обласного лабораторного центру.

Пів сотні контактних осіб

Директор обласного лабораторного центру Володимир Збаразький згодом повідомив, що жінка перед смертю контактувала з 50 людьми. Усіх їх вже вдалося встановити.

Щодо цих усіх людей уже передали матеріали на аналіз. Лабораторія вже перейшла на цілодобовий режим, адже одночасно може досліджувати лише 6 зразків.

На дослідження однієї "партії" потрібно приблизно 6-8 годин. Тож для того, аби дослідити аналізи усіх контактних осіб навіть у цілодобовому режимі потрібно понад 2 доби.

Симптоми коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.