Хірурги з Південно-Каліфорнійського університету встановили текстуровані імпланти у сідницю, пише Live Science.

Читайте також: Чоловік 14 років ходив з кулею в коліні, яка перетворилася на свинець

49-річна жінка встановила собі імпланти в сідниці, а через рік у неї виявили ALCL. Експерти помітили, що на шкірі навколо імплантів почали з'являтися виразки, а візуальні тести показали наявність рідини навколо імплантатів.


Жінка померла через ускладнення після встановлення імплантів у сідниці

Анапластична великоклітинна лімфома – що це?
Це рідкісний тип лімфоми (злоякісних пухлин, що виникають з лімфоцитів), який піддається лікуванню. Він може виникнути навколо грудних імплантатів. BIA-ALCL найчастіше зустрічається у пацієнтів з грудними імплантатами з текстурованою поверхнею. Це рак імунної системи, а не тип раку молочної залози. При ранньому виявленні BIA-ALCL зазвичай виліковний.

Захворювання проявляється розвитком безболісних і збільшених лімфатичних вузлів. Загальні ознаки включають втрату апетиту і втому, а також лихоманку, втрату ваги і нічну пітливість

Метастази поширилися на інші органи, включаючи легені. Біопсія маси в її легенях виявила клітини ALCL. Жінці провели агресивну хіміотерапію. Кілька місяців по тому жінка померла.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.