Науковець запропонував свій план виходу з цієї ситуації, пише The Telegraph.

Також на тему: Карантин – не вихід, 80% людей мають мати імунітет до COVID-19, – радник уряду Великої Британії

Ми не можемо чекати на вакцину. Ми не можемо весь цей час сидіти під замком. Інакше наше суспільство і наша культура будуть повністю зруйновані,
– заявив професор.

Кекуле наголосив, що людям потрібно виробляти імунітет до COVID-19 і чим більше його будуть мати, тим повільніше поширюватиметься вірус.

  • По-перше, за його словами, залишатися вдома повинні тільки літні люди, оскільки у них є великий ризик ускладнення коронавірусу.
  • По-друге, слід перейти від соціального дистанціювання до "інтелектуального". Наприклад, касиру в супермаркеті треба носити маску і дотримуватися правил гігієни. Таксист повинен перестати торкатися обличчя після перерахування грошей. Всі мають часто мити руки, зберігати дистанцію і не торкатися інших людей.
  • По-третє, епідеміолог впевнений, що потрібно дозволити молодим людям заразитися коронавірусом.

Він додав, що найменшому ризику піддаються діти, тому спочатку карантин потрібно зняти в школах і дитячих садках.

Кекуле визнає, що деякі молодші люди серйозно хворіють і помирають від коронавірусу.

У цих випадках відбувається те, що їх імунна система надмірно реагує і починає атакувати власне тіло. Але це відбувається лише з дуже невеликою кількістю людей. Я знаю, це звучить бездушно, але нам, можливо, доведеться змиритися з цим,
– визнав професор.

За його словами, колективний імунітет – наш єдиний варіант і ми повинні знайти спосіб жити з цим вірусом.


Перебіг захворювання COVID-19/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.