На Черкащині вчителька створила гурток природного оздоровлення, і сама розробила для школярів програму загартовування. Таку процедуру четвертокласники застосовують від першого класу. Учні розповідають: спочатку проймає холод, проте потім почувають себе здоровими та енергійними. Також діляться секретами, як наважитися на загартування.

Спочатку треба лити воду на ноги, потім на груди, аж потім на голову, щоб бути щасливим і здоровим,
– розповідає один з учнів школи.

Читайте також: Вчені пояснили, який незвичний чинник впливає на тривалість життя

Моржують діти під пильним оком класного керівника – Валентини Безкоровайної. Коли створювала гурток – опиралася на власний досвід, бо водою обливається уже понад 15 років. За словами вчительки, результат від процедури помітний: у класі з майже трьох десятків учнів – цього місяця захворіла лише одна дитина.

Природнє загартування повністю піднімає природну систему організму. Коли людина ллє на себе воду – у крові утворюються червоні тільця, які захищають від захворювань. Коли ллємо на голову – відбувається пробудження свідомості: діти стають спокійними та розумними,
– ділиться враженнями Валентина Безкоровайна.

Батьки додають, що діти справді стали значно менше хворіти. Захворюваність у класі з методами оздоровлення значно зменшилась. Відтак лікарі переконані: такі холодні процедури можуть і справді зміцнити здоров'я дітей, проте, якщо є якісь хронічні захворювання – варто проконсультуватись з лікарем. Натомість вчителька додає, що у її класі усе під контролем.