Про це розповіла психолог Наталія Подлєсна, передає ТСН.

Часто жінки не проти сексу на першому-другому побаченні, бо "нема чого гайнувати час і швидше завоювати партнера".

Читайте також: Про "ерозії", цноту та від чого лікує секс: інтерв'ю з гінекологом Наталією Лелюх

Одна з найпопулярніших теорій у психотерапії – теорія ігор стверджує, що секс на першому побаченні небажаний, якщо ви хочете більш тривалі відносини, ніж на одну ніч. Адже виважено оцінити потенційного партнера можна буде не швидше, як після 6-7 побачення.

Та психолог зазначає, щоб зрозуміти, чи варто погодитись на секс під час першого побачення, варто усвідомити мотиви і цілі швидкого або відкладеного сексу і побачити їх у відображенні соціального схвалення.

Бо насправді, погодитись чи ні – найчастіше у цьому ховається саме схвалення або несхвалення суспільством сексу на першому побаченні.

Якщо ви схильні дуже легко сходитися з людьми, повністю довіряєте своїм раптово виниклим почуттям, у вас з'являється відчуття близькості і дивного взаєморозуміння з людиною на першому побаченні – "ласкаво просимо" у спільне ліжко,
– додала психолог.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.