Випадок стався поблизу Мукачева, повідомила пресслужба прикордонників.

Читайте також: У Франції через коронавірус з лікарень масово крадуть маски

"Прикордонний наряд за кілька десятків метрів від кордону виявив п'ять поліетиленових пакунків з одноразовими медичними масками. Правопорушники планували перемістити до сусідньої Румунії 3 650 штук таких виробів", – заявили у службі.

Після поширення нового коронавірусу у багатьох країнах є дефіцит медичних масок, які дехто вважає ефективним засобом захисту.


Контрабанда масок/Фото: ДПС

До теми: Чому маски та респіратори не захищають від вірусу на 100%

Що треба знати про поширення коронавірусу Covid-2019

В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. Занедужав чоловік, який подорожував по Італії із сім'єю. Наразі він у стабільному стані в інфекційній лікарні Чернівців.

Загалом у світі коронавірус зафіксували вже у 73 країнах. Відтак, кількість хворих становить понад 93 тисяч людей, померли від пневмонії та ускладнень, які викликає коронавірус Covid-2019 – понад 3 тисячі людей.

Хороша новина в том, що хворі піддаються лікуванню та мають шанс на одужання. Побороли коронавірус понад 50 тисяч людей по всьому світу.

Після Китаю та Південної Кореї найбільше випадків хвороби підтвердили в Італії. В країні хвороба забрала життя у 79 людей, а кількість випадків зараження наближається до 3 тисяч людей.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.