Про це розповіли у Единственная.

Науковці стверджують, що не потрібно відправляти своїх домашніх улюбленців спати в кут або на кухню. Ваші менші друзі, – коти чи собаки, – забезпечать глибокий та якісний сон.

Читайте також: Як повернути здоровий та міцний сон: 5 порад, які дійсно працюють

Вчені проаналізували якість сну протягом 5 місяців у 40 дорослих і помітили, що коли їхні вихованці спали в тій же кімнаті, що і господарі, люди висипалися набагато краще. При цьому порода, вік або шерстистого тварин на показники сну ніяк не впливали.

Єдине, що радять експерти, це ваші пухнастики повинні спати у вашій спальні на підлозі біля ліжка або ж на самому ліжку, але не під вашою ковдрою. Тому що уві сні кішки та собаки, як і людина, багато разів змінюють положення під час сну і логічно, можуть пробуджувати господаря.

Такий цікавий фактор як сон з тваринами дослідники підтверджують високим рівнем вдоволення двох сторін, а сам господар тварини відчуває себе комфортно і безпечно.

"Багато власників домашніх тварин перебувають далеко від своїх вихованців більшу частину дня. Тому вони хочуть максимально використати свій час разом з ними вдома. А спати вночі з домашніми тваринами – це найкращий спосіб" – говорить автор дослідження доктор Лоїс Кран.

Читайте також: Вчені з'ясували, скільки має тривати ідеальний сон