Представник компанії повідомив BuzzFeed, що такі відео суперечать рекламній політиці, бо містять "небезпечну та шкідливу рекламу".

Читайте також: Противники вакцинації схильні вірити в абсурдні теорії

"У нас є суворі правила, які регулюють, на яких відео ми дозволяємо показувати рекламу, а відео, які просувають контент проти вакцинації, ці правила порушують. Ми активно застосовуємо ці правила: й коли знаходимо порушників, негайно на це реагуємо", –розповів представник YouTube.

Раніше видання BuzzFeed помітило, що платформа YouTube пропонувала переглянути антивакцинальні відео у відповідь на запити "чи безпечні вакцини" та "імунізація".

7 рекламодавців заявили, що не знали, що їхню рекламу показують на відео антивакцинальників. Фармакологічна компанія Nomad Health звернулися до платформи з проханням прибрати рекламу.

YouTube ввів нову інформаційну панель, яка з'являтиметься біля відео, що просувають відмову від вакцинації та буде посилатися на статтю Вікіпедії.

У всьому світі почали повертатися забуті хвороби через масову відмову від вакцинації. І Україна – не виняток, спочатку спалаху інфекції захворіло більше людей, ніж у всій Європі разом. Щоб вберегтись від кору потрібно зробити дві дози вакцини, які захищають від хвороби на усе життя. Ревакцинація не потрібна, якщо вам зробили таке щеплення в дитинстві (1 і 6 років).

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.