Таким чином чиновники хотіли опинитися на місці вагітних жінок. Експеримент запропонувала колега депутатів Такако Судзукі.

До теми У США чоловіків зобов'язали платити за половину витрат на вагітність і пологи

Такако Судзукі хотіла, аби законодавці випробували "деякі труднощі, з якими стикаються вагітні жінки", аби ті допомогли створити безпечніше суспільство для майбутніх мам.

Жилети імітують живіт та груди. В них депутати ходили на роботу і в магазин, спали й займалися домашніми справами. Знімати вантаж їм можна було лише під час пленарних засідань уряду.

Експеримент розпочався 8 квітня. І вже на початку чиновники зізналися, що додаткова вага їх дійсно обтяжує: живіт заважає ходити, обертатися, нахилятися і виконувати багато звичайних рухів. Один з депутатів Масанобу Огура заявив, що від нині, "відчувши різні муки", він може полегшити деякі труднощі, пов'язані з вагітністю.

Минула ніч з того часу, як я одягнув жилет вагітної жінки. Через тиск на живіт я не міг добре спати. Я не міг перевернутися, тож тіло болить. Мені залишилася лише 1 ніч, але у справжніх вагітних це триває місяцями… Переповнені поїзди змусили мене відчути себе ніяково, особливо коли люди або пакунки вдаряли мене в живіт,
– поділився чиновник в перший день експерименту.

На відео видно, з якою важкістю чоловік намагається помити ванну та підстригти нігті на ногах.

Тим часом користувачі твітеру уточнили, що жилет імітує вагітність лише частково. Адже чоловіки не відчули багатьох моментів вагітності, зокрема: болю в животі, запаморочення, токсикозу й інших симптомів. Але все ж громадяни сподіваються, що експеримент таки дасть якісь плоди під час законотворчості.