Варто розуміти, що уникнути від джерел бактерій, до прикладу телефон, клавіатура, ручки на дверях, практично неможливо, пише "ЖивиАктивно".

Читайте також: Дитяча аптечка: що необхідно взяти з ліків

Найвідомішим антисептиком є мило. Проте воно має як позитивні, так і негативні сторони. Серед плюсів – це якісне знищення бактерій, багаторазове використання впродовж дня та усунення шкідливих мікроорганізмів.

Проте є й негативні сторони – мило знищує ліпідний шар шкіри, що робить її вразливою до подразнень. Милом людина користується вдома, оскільки для очищення потрібна велика кількість води.

Також можна використовувати антисептичні засоби у формі гелю, спрею чи мокрих серветок. До плюсів можна віднести високу ефективність засобу через діючу речовину – етиловий або ізопропіловий спирт. Такі засоби зручно використовувати у подорожах, публічних місцях. Вони не потребують додаткових засобів – рушника чи води.

З мінусів – це вплив спирту на шкіру рук, адже цей компонент сушить її та може пошкоджувати. Дія антисептиків порівняно недовга – до повного висихання.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.