Про це пише портал 24apteka.

Читайте також: Лікар пояснив, як предмети на столі впливають на продуктивність

1. Перфекціонізм

Бажання доводити справу, навіть незначну, до досконалості може бути тривожним симптомом. Це може ознакою психічного розладу, якщо ви намагаєтеся удосконалити справу через страх – страх критики, страх втрати роботу, страх хвороби чи нещасного випадку.

Якщо перфекціонізм заважає жити, швидше за все, це – не риса характеру.

Перфекціонізм
Перфекціонізм

2. Звичка не виконувати справи

Це може бути симптомом біполярного розладу. Спершу людина береться за безліч нових проектів, а після цього у неї виникає поганий настрій, апатія, вона відчуває загальмованість мислення та небажання рухатися.

3. Прагнення до чистоти

Це один з поширених ознак неврозу. Він характеризується нав’язливими думками, тривогою та однаковими діями, якими людина намагається цю тривогу зняти. Проте більшість жінок не підозрюють у себе цей розлад, оскільки інші люди хвалять їх за це. мовляв, яка гарна господиня.

Звернутися до лікаря потрібно тоді, коли людині важко заснути, а на кухні безліч немитого посуду або ж коли дратують несиметрично розставлені подушки на дивані.

Прагнення до чистоти
Прагнення до чистоти

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.