Лікар-дієтолог Людмила Бабич розповіла, від яких продуктів варто взагалі відмовитися, а які потрібно ретельніше обирати, пише ГолосUA.

Читайте також: Чи впливає шоколад на засвоєння кальцію: відповідь Комаровського

Вона радить людям, які не мають яскравих кулінарних здібностей, готувати в дома або з друзями. Це вбереже від недобросовісної обробки і використання неякісних і протермінованих продуктів.

1. Відмовтеся від салатів у магазинах

Напередодні Нового року кожна година важлива, адже за цей час можна встигнути багато справ. Та не варто економити час і купувати готові салати у супермаркетах. Все тому, що там можуть бути протерміновані продукти, до прикладу, зіпсована ковбаса, яку під шаром майонезу не відрізнити від свіжої. Це стосується й інших продуктів.


Відмовтеся від салатів у магазинах

Найкраще попередньо нарізати необхідні для салату інгредієнти та помастити майонезом перед приходом гостей.

2. Ретельніше обирайте червону ікру

Новорічні свята – це легкий спосіб позбутися від червоної ікри зі старих партій, оскільки цей продукт вважається символом достатку. Тому особливу увагу приділіть терміну придатності та умовам зберігання продукту.

Збут товару по акції і з суттєвою знижкою відбувається для того, щоб покупці розбирали та не вдивлялися в етикетки.


Ретельніше обирайте червону ікру

3. Не купуйте нарізки

Натомість краще купити м'ясо або сир шматком і самостійно його порізати. Лікар зазначає, що туди йдуть ті продукти, термін придатності яких скоро закінчується. А під свято - тим більше можуть красиво нарізати і упакувати під плівку зіпсований продукт.

Якщо ви хочете нарізку, то попросіть нарізати куплений товар у продавця.

4. Читайте етикетки на алкогольних напоях

Перш за все, потрібно купувати алкоголь у сертифікованих магазинах, так можна вберегтися від підробки. Уважно читайте термін придатності та етикетку загалом. Не купуйте на стихійних ринках через те, що там дешевше.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.