Дослідження, яке опублікували в журналі Advances in Urology, показує, що ризик травматизму для пеніса залежить від пози.

Читайте також: Які переваги і недоліки обрізання

У дослідженні вимушено взяли участь 44 чоловіки, які потрапили у різні лікарні з травмами члена. Серед них 28 постраждали під час вагінального сексу. Вчені з'ясували, які пози спровокували найбільше травм.

1. Вершниця. Ця поза також відома під назвою "жінка зверху". Майже 50% травм пеніса чоловіка отримують під час сексу в цій позі. Причина проста – це найкраща поза сексу для жіночого оргазму. Дівчата часто захоплюються процесом і не можуть вчасно зупинитися, коли чоловікові стає боляче.


Поза "вершниця" найтравматичніша

2. Doggy style або по-собачому. У цій позі контроль за чоловіком. Але водночас він вкладає чимало зусиль у свої рухи, що може призвести до неправильного руху. На частку цієї пози припало 29% травм.

3. Місіонерська поза. Найбільш консервативна і популярна поза для сексу теж може нести масу неприємних сюрпризів. Чоловік контролює рухи, але оскільки він захоплений сексом, може неправильно розрахувати кут проникнення. Найпоширеніший поза в сексі – причина 21% травм.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.