Тому варто утриматися від купівлі цих іграшок, пише "Наша мама".

Читайте також: Звичайні іграшки для ванної можуть бути небезпечними для здоров’я, – вчені

Батькам не варто купувати неокуб. Він складається з маленьких магнітних кульок. Неокуб може розвивати дрібну моторику та просторове мислення. Проте часто діти проковтують кульки, що стало причиною травм шлунково-кишкового тракту.

Дитина може травмуватися під час гри в дартс, пістолети з кульками та лук зі стрілами. Малюк може випадково травмувати не лише себе, а й інших дітлахів.

Лялька Барбі може сприяти формуванню у дівчаток невдоволення власною зовнішністю. Вона також може змушувати їх задумуватися про дорослий спосіб життя.

Ігри з різними маленькими деталями становлять загрозу життю дитини. Малюки можуть випадково засунути у вухо чи ніс чи проковтнути неміцно приклеєні частини м’яких іграшок, дрібний конструктор.

До слова, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун назвала напої, які можуть викликати ожиріння, діабет 2 типу та карієс у дітей.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.