Про це розповіла психолог Юлія Левковська, передає "Обозреватель".

1. Я не приділяю тобі увагу, тому що багато працюю!

Така фраза – тривожний дзвіночок для партнера. Відомо, що для коханої чи коханого партнер обов'язково знайде хоча б кілька хвилин, щоб подзвонити, посидіти разом, поговорити. Якщо у парі хтось один є постійним ініціатором зустрічей – інший партнер не зацікавлений у вас серйозно.

Читайте також: Два типи друзів, про які потрібно знати

2. Не влаштовує те, як я себе веду? Давай розлучимося!

Якщо у вас давно напружені відносини, а один з партнерів постійно з будь-якої дрібниці роздуває катастрофу – варто задуматися. Або це слабка людина і для неї легше розлучитися, ніж розв'язати проблему, або вами не дорожать.

3. Дратує твоя манера розмови (несмачна їжа, безглуздий вигляд, тощо).

Любляча людина ніколи не стане дратувати вас дрібними причіпками. Таке робитимуть тоді, коли людина вас не любить, тож помічатиме навіть найменші недоліки характеру, зовнішності і поведінки.

4. Розв'язуй свої проблеми сама (сам), я тобі нічого не винен (не винна).

Кохана людина завжди допомагатиме в міру своїх сил і можливостей, цікавитиметься вашим становищем та емоційним станом. Коли ви чуєте таку фразу – це свідчить про егоїстичний підхід до відносин, переймаючись лише про себе.

5. Що ти лізеш зі своїм сексом? Не бачиш – я втомився (втомилась).

Якщо кохана людина не хворіє, у неї не було серйозних стресів останнім часом, то відмова від сексу може вказувати на те, що людина вас не кохає, або має якісь проблеми зі здоров'ям, тощо. Спробуйте поговорити з партнером.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.