Найкраще визначити їх одразу, щоб знати, хто є спорідненою душею, а кого потрібно відпустити у певний момент, пише "Сегодня".

Читайте також: З'ясували, чому так складно прийняти вдале рішення

Але, перш, ніж це зробити, варто розуміти, що у певний момент ваші дороги можуть розійтися і в цьому немає нічого поганого. Також зважайте на те, що всі люди егоїстичні, відтак, людина робить вибір. який краще для неї. Іноді побути егоїстом просто корисно.

Два типи друзів, про які потрібно знати
Два типи друзів, про які потрібно знати

1. Друг-однодумець

Такі люди завжди забезпечують гармонію, вони діляться досвідом, знаннями. Їхні життєві уроки часто схожі з вашими. Приймаючи дружбу, ви погоджуєтеся на спільний ріст та розвиток.

 Друг-однодумець
Друг-однодумець

2. Друг-попутник

Такі друзі трапляються на вашому життєвому шляху з певною метою. Вони допомагають нам засвоїти важливий урок. Такі друзі з’являються у переломні моменти, вони допомагають впоратися зі стресом, відкрити щось нове у людині, тощо. Після виконання місії ви розходитеся.

Друг-попутник
Друг-попутник

Для того, щоб знайти баланс та спокій. потрібно зрозуміти, хто з ваших друзів до якого типу належить. Тоді вам не доведеться з болем відпускати людей. Проте пам’ятайте, чи то друг-однодумець, чи друг-попутник, – цінуйте їх.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.