1. Через залежність від ґаджетів постава людей змінюється – з'являється сутулість. Оскільки цей дефект постави аж ніяк не додає краси тілу, то ще й людині стає важко приймати цікаві пози під час сексу, передає Nashamama.

Читайте також: Яка хвороба загрожує жінкам, які не мають сексу

Окрім того, больові відчуття у шийному відділі пригнічують наростаюче збудження.

2. Гормони людини впливають на метаболізм, репродуктивну функцію та інші важливі процеси. Тож якщо з незрозумілих причин різко відбувся спад збудження – варто перевірити свою ендокринну систему та здати аналізи для виявлення збоїв у її роботі.

3. Регулярні стреси і втоми провокують небажання займатися сексом у більшості дівчат. Такий же вплив має брак сну.

4. Часто люди не можуть прийняти власну зовнішність – вони впевнені у власній непривабливості без видимих ​​на те причин. Найчастіше від цього страждають жінки, які не можуть повністю відкритися партнерові. У такому випадку варто звернутись до психолога.

5. Після насичених фізичних навантажень сил на секс може просто не залишитися. Окрім того, інтенсивні тренування можуть погіршувати настрій, якість сну, і навіть – імунітет.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.